Dekor Akustik Ses Yalıtım Ürünleri ve Hizmetleri

Dekor Akustik Ses Yalıtımı E-ticaret firması olarak bir çok firmaya ve müşterilerimize ses yalıtımı ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla 17 yıldır satış, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.Yapılan çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Güvenli Alışveriş ve Hızlı Teslimat Sunarak sektörde ön plana çıkarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

istenmeyen seslere son ve izolasyon

İSTENMEYEN SESLERE SON !

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve kullanılan malzemelerimizin tümü 1. sınıf yanmaz ISO sertifika ve TSE belgesine sahip olduğundan ses yalıtım uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerlerde farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Öncelik olarak uygulama ve malzeme kullanılacak mekan bilgisi öğrenilip uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.

dekor akustik akustik ses yalıtımı ve ses izolasyonu

GENEL UYGULAMALARIMIZ

Ses Yalıtımı, Akustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz.  Akustik düzenlemeden ses ve vibrasyon (titreşim) yalıtımına kadar her türlü ihtiyaca uluslararası sertifikalarla, standartlara uygun malzeme üretimi ile cevap vermektedir.