Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı, akustik veya sesin kalitesinin önemli olduğu yerlerde ses sorunlarını ortadan kaldırmak ve kaliteli ses almak adına yapılan uygulama ve çalışmalardır.Çok frekanslı  gürültü ve yankılanmayı önlemek adına kullanabilirsiniz.Tavan ve Duvar gibi alanlarda yansımaları engeller,sessiz ve sakin bir alana sahip olabilirsiniz.Akustik yanmaz süngerler ve akustik kumaş paneller ile mevcut ortamda ki görünüm için de dekoratif  ve şık bir tasarım sağlayabilirsiniz.Özellikle Akustik süngerler fiyat olarak uygun ve işlevsel ürünlerdir.Sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Örneğin Müzik odaları, dış ortam sesinin sıfır düzeyinde olmasını gerektiren yer ve mekanlardır. En ufak bir gürültü dahi hatalara neden ve sorun olabilmektedir. Müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak için malzeme seçimi de son derece önemlidir. Çocuğunuz veya sizin boş zamanlarında yeni bir enstrüman çalmak veya öğrenmek isterseniz, bir müzik odanızın olması gerekir.Bu özel oda,mümkün olan en iyi akustiğe sahip olmayı gerektirir.Müzik Odası Ses Yalıtımı akustik mekanlarda ses yalıtımı ile yapılması gerekli alandır.

 

 

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir?

Akustik yalıtım süngerleri içerideki ses performansını arttırabilir eğer var ise duvarınızdaki ses izolasyonuna da katkı sağlar. Akustik süngerlerde de renk seçenekleri mevcuttur. Beyaz, Siyah, Mavi, Yeşil ve Kırmızı gibi birçok  renk seçenekleri mevcuttur.Özel yapıştırıcısı ile kolayca sürüp uygulama yapılmaktadır.Birçok çeşitli desenlere sahiptirler. Yumurta sünger, labirent sünger, piramit sünger, vicoustic flexi ve bunların yanı sıra akustik paneller ile de bu etki ve şık görünümü sağlayabilirsiniz.Sitemizden sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle içerideki seslerin kalitesini arttırmak yankı, eko, uğultu gibi sıkıntılardan kurtulmak için uygulamalar yapılabilmektedir. Ayrıca dışarıdan içeriye içerden dışarıya da ses çıkmaması istenen alanlar olabilir. Akustik mekanlarda mutlaka yapılması gereken ciddi ses yalıtım uygulamaları mevcuttur. Öncelikle mekan için ürün siparişi verebilir ve iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz

 

akustik yanmaz ses malzemeleri