Akustik panel

  Akustik paneller Ses yalıtım uygulamaları teknolojiyle birlikte geliştirilmiş ve özellik açısından zenginleştirilmiştir. Yüksek ses temposunun       olduğu  ortamlar stüdyo odası, müzik odası, sinema salonları gibi bir çok ortamda yapılan ses yalıtım çalışmaları ofis odaları için de büyük önem   sağlamaktadır.Bu alanlar da kullanılan akustk paneller içeride ki yankı ve ekoyu sağlamak ve dekoratif bir özellik sunmaktadır.Bu uygulamalar     sonucu ortamda ki bireyler arası iletişim oldukça yükselmektedir.

 AKUSTİK PANEL ÇEŞİTLERİ

  • Akustik kumaş kaplı paneller
  • Akustik masa seperatörleri
  • Akustik yüzer tavan panelleri
  • Akustik düzenleyici  paravan
  • Dekoratif ahşap paneller
  • Heraklit ahşap yünü

        AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PANELLER

KUMAŞ KAPLI PANELLER

Kumaş kaplı paneller tavan ve duvar gibi alanlara dekoratif amaçlı ve yankı,eko ,akustik düzenleme için kullanılmaktadır.özel ve standart ölçülerde oluşturulablir.Renk katoloğunda seçilen her renk uygulanmaktadır.Ortamın şık görünmesini ve ilgi çekmesin de önde gelen ürünlerimizdendir..

        AKUSTİK MASA SEPERATÖRLERİ

AKUSTİK MASA SEPERATÖRLERİ

En az iki kişi arasındaki masayı bölmek için kullanılmaktadır. Seslerin anlaşılır olmasını ve iletişim kurmayı netleştirmektedir.Olumsuz ses frekanslarını önlemektedir.Bireylerin bozuk seslerden kurtulmasını sağlar.Seslerin aradan geçmesini engeller.Bir çok özelliğe sahip olmakta ve özel ölçülerde üretilip hazırlanmaktadır.

AKUSTİK DÜZENLEYİCİ PARAVAN

AKUSTİK DÜZENLEYİCİ PARAVAN

Akustik düzenleyici paravan çalışma bölümlerini ayırma görevi sağlamaktadır.Ses akustik özelliğine sahip bu ürün her alanda kullanıma açıktır.Renk seçeneği çok olan bu ürün özel ölçülerde üretilmektedir.Hem dekoratif amaçlı olup hem de akustik düzenleme sağlamaktadır.Bu etkili ve kaliteli ürünü hizmetinize sunmaktayız.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELLERİ

akustik yüzer tavan panelleri

Akustik yüzer tavan panelleri,ortamdaki ses yalıtım ve akustik ses düzenlemesinde kullanılmaktadır.İçerik olarak cam yünü ve akustik kumaştan oluşmaktadır.Dekoratif olarak göze hitap eden bu ürünler içeriye bambaşka bir görünüm ve şıklık sunmaktadır.Ürün satışı ve Uygulaması bize ait olan  malzemeyi temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

         HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ

akustik heraklit

Heraklit ahşap yünü,ses ve ısı için kulanılmaktadır.Ses emici özelliği ve akustik düzenleme de karşımıza çıkmaktadırYanmaz özelliğe de sahip olan bu ürün ses yutumuna da sahiptir.Okul,hastane,ofis,ev ,inşaat sektörü gibi bir çok alanda kullanım için sizlere sunmaktayız.Ürün fiyat ve teknik destek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.