3D Akustik Duvar Panelleri

Kumaş kaplı akustik paneller, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde çok çeşitli boyutlarda ve şekillerde üretilir. Akustik duvar panelleri, alanınızın renklerini ve tasarımını karıştırmak ve tamamlamak için üretilebilir ve kurulabilir. Duvar panelleri, gürültü kontrol problemleriniz için estetik açıdan tatmin edici bir çözümdür.

Yüksek özellikli akustik duvar paneli sistemleridir. Bunlar en popüler estetik ses emici duvar panelleridir. Dayanıklı, yangına dayanıklı, görsel olarak hoş ve mükemmel akustik performans sunarlar. Ses kontrol ihtiyaçlarınız için dekoratif bir çözümdür.

Duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Paneller, 80 farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel versiyonu sunulmaktadır.

Yangın direnci
Geri dönüştürülmüş cam yünü akustik levha çok iyi yangına dayanıklı özellikler sağlar. Bu yangın, Sınıf 0 ila BS476: Bölüm 6 olarak sınıflandırılmıştır. Standart kumaş kaplamalar, Sınıf 1 ila BS476: Bölüm 7’ye uygundur. Sınıf 0 yangına dayanıklı kumaş kaplamalar da istek üzerine mevcuttur. Upvc kaplamalar BS476 Bölüm 7 olarak sınıflandırılmış yangınlardır. Normal Upvc gibi, trimler maksimum 60 ° C’lik bir yumuşatma sınırına sahiptir.

Ağırlık
25 mm kalınlığında Ekhobon paneller yaklaşık 3kg / m² ağırlığındayken, 40 mm kalınlığında duvar panelleri yaklaşık 4 kg / m² ağırlığındadır. Upvc trimler yakl. 1 kg / uzunluk.

Temizlenebilirlik ve Bakım
Paneller, minimum bakım gerektiren bina ortamlarında uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, paneller periyodik olarak vakumla temizlenebilir. Hafif kirler nemli bir bezle veya tescilli bir temizleyici ile temizlenebilir.